Wpis dodany przez: Marli       |       Skomentuj ten wpis (11)
Listopad 12, 2010            Miley Cyrus

★ Biografia
Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat twojej idolki? Szukasz tych najważniejszych informacji wziętych z jej życia? Zajrzyj koniecznie tutaj, a dowiesz się czego tylko chcesz!

★ Fakty
Klikając w tą kategorię, będziesz mógł przeczytać ponad 200 ciekawych faktów o swojej idolce.

★ Filmografia
Panna Cyrus ma na swoim koncie wiele kilka dobrych produkcji filmowych jak i seriali. Kliknij w dział i poczytaj o jej rolach!

★ Trasy Koncertowe
Panna Cyrus jak każda inna gwiazda wyrusza w trasy koncertowe, gdzie daje z siebie wszystko aby zadowolić widownię! Tu możesz trochę o nich poczytać.

★ Dyskografia
Zobacz wszystkie nagrane albumy przez Miley Cyrus i Hannah Montana, które Miles wydała od 2006 roku! Zobacz także ich tracklistę!

★ Videografia
Chcesz zobaczyć w jakich teledyskach nasza idolka wystąpiła? Jak wyglądały jej singlowe videa? Koniecznie musisz to obejrzeć!

★ Rodzina
Kliknij tu aby poczytać o rodzince Miles, którą bardzo kocha i wiele zawdzięcza!

★ Hannah Montana
Każdy fan Miley musi znać największe show, które dało jej sławę, jak i zarazem najpopularniejszy serial programu Disney Channel! Tu dowiesz się o nim więcej!

★ Metamorfozy
Zobacz już teraz jak Miley zmieniała się na przestrzeni lat! Od malutkiej dziewczynki aż do pięknej kobiety!

★ Operacje
Pewnie chciałbyś wiedzieć co panna Cyrus poprawiła sobie tu i tam. W tym dziale możesz zobaczyć i co nieco o tym poczytać!

★ Tatuaże
Miley wprost uwielbia ozdabiać swoje ciało nowymi tatuażami, które są może i nie duże, ale mają dla niej wielkie znaczenie! Zobacz je już teraz.

★ Zwierzęta
Tutaj możesz przeczytać o zwierzętach Miley oraz zobaczyć jak wyglądają.

★ Miłość
Wszystkie romanse, które spotkały Miley w jej życiu, jedne bardziej poważniejsze, drugie nie! Zobacz już teraz!

★ Osiągnięcia
Zobacz jakie sukcesy zdobyła panna Cyrus od młodych lat aż do teraz! Jest ich bardzo dużo a więc po prostu musisz tutaj zajrzeć!