Wpis dodany przez: Klaudia       |       Skomentuj ten wpis (0)
Kwiecień 4, 2017            Nowa muzyka coraz bliżej?

Muzyczny projekt „Miley Cyrus & Her Dead Petz”, który ukazał się w sierpniu 2015 roku to aktualnie najnowszy album Cyrus. Od tej pory fani z niecierpliwością czekają na nowy, solowy album wokalistki.. Skąd więc pytanie z tytułu posta? Otóż całkiem niedawno, niecały miesiąc temu, na Instagramie Billy’ego Ray Cyrus, ojca wokalistki, pojawiły się zdjęcia na potrzeby jeszcze nieznanego projektu. Być może ma to coś wspólnego z nową muzyką Cyrus (zobacz>>). Ponadto, może pamiętacie jeszcze wywiad  Petera Edge oraz Toma Corsona (kierownicy aktualnej wytwórni artystki), w którym wyznali, że jednym z priorytetów na rok 2017 jest własnie szósty krążek Miley! Plotki te urozmaica jeszcze niedawna wizyta wokalistki w siedzibie muzycznej platformy Spotify. Jednak największą niespodzianką dla zniecierpliwionych fanów są 3 wydarzenia muzyczne, których ciąg rozpocznie się już za miesiąc!

Jako pierwszy w grafiku wokalistki występuje festiwal Kiss FM Wango Tango inscenizowany w Stubhub Center w Carson, Kalifornia. Muzyczni goście zgromadzą się tam 13 maja, a wśród nich zobaczymy również m.in Noah Cyrus, Katy Perry, Niall Horan, Camila Cobello czy Halsey.

Kolejnym eventem, który odbędzie się niecały miesiąc później [3 czerwca] jest KTUphoria. Wydarzenie organizowane jest przez stację radiową 103.5 KTU w Nowym Jorku. Tam natomiast będziemy mogli zobaczyć jeszcze takie gwiazdy jak Fifth Harmony, Shaggy czy Backstreet Boys. Przypominamy, że w 2013 roku, to właśnie 3 czerwca Miley wydała swój główny singiel promujący płytę „Bangerz”!

Jak do tej pory (!) ostatnim zaplanowanym publicznym wystąpieniem Miley jest 106.1 BLI’s Summer Jam. Event inscenizowany będzie na plaży Jones Beach w Long Island, Nowy Jork. Letni koncert odbędzie się 16 czerwca.


Napisz komentarz:

WP-SpamFree by Pole Position Marketing