Wpis dodany przez: Klaudia       |       Skomentuj ten wpis (0)
Marzec 21, 2017            Tish i Brandi w wywiadzie dla ET Online

„Obojętnie czy zrobiłabym ten program, czy nie,  zawsze popracowałabym nad domem [Miley] lub jej ślubem… lub cokolwiek to by miało być, dla wszystkich moich dzieci” – możemy usłyszeć w wywiadzie reporterki ET Online z mamą Miley, Tish Cyrus, a także starszą siostrą Brandi. „Jestem pewna, jestem tam, moje dzieci są dla mnie wszystkim, no wiesz, więc bez względu na to, co zrobią, jestem tam.” kontynuowała wypowiedź matka.

W późniejszej części, reporterka Carly Steel nasunęła temat rzekomego ślubu Miley z Liamem Hemsworthem, wokół którego zrobiło się głośno po publikacji poniższej fotografii.

Media jak i fani zaczęli rozpowszechniać niepotwierdzone informacje o ślubie pary. Jednak plotką bardzo szybko zaprzeczył Billy Ray Cyrus, który udostępnił wspomniane  zdjęcie. Teraz na ten temat wypowiedziała się także Tish i Brandi.

„Jestem zawsze tą, która dowiaduje się na końcu,” śmieje się mama wokalistki. „Spojrzałam na zdjęcie, Brandi reakcja to ‚Czemu każdy tak myślał?!”

„Byłam jak, w tej koszulce?! Czy wy zwariowaliście?” dodała Brandi Cyrus. „Jeśli Miley wyszłaby za mąż, to nie zrobiłaby tego w tej sukience!” zgodziła się Tish.

Zobacz  wywiad


Napisz komentarz:

WP-SpamFree by Pole Position Marketing